Renk Değiştir Lila Mor Siyah Turkuaz Yazı Boyutu A A A | Erişilebilirlik | Kontrast Renk Pembe Sarı
Yaşadıkça
Site Google Bing

Eğitim

Anadolu Üniversitesi AÖF Final Sınav Sonuçları Açıklandı!

Resim : AÖF logo.

Anadolu Üniversitesi tarafından 24-25 Mayıs tarihlerinde gerçekleşen final sınavı sonrası heyecan başlamıştı. Uzun bir süre bu sınava hazırlanan adaylar iyi sonuçlar alarak yaz tatiline keyifli girmenin planlarını yapıyor. Öte yandan konu ile ilgili yüz binlerce kişinin beklediği AÖF sınav sonuçları açıklaması geldi. Anadolu Mobil üzerinden açıklanması beklenen Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi AÖF sınav sonuçları aof.anadolu.edu.tr adresinden açıklandı!

Anadolu Üniversitesi Bahar Dönemi final sınavları 24-25 Mayıs 2019 tarihleri arasında gerçekleştirildi. Yüzbinlerce kişinin katılım sağladığı sınav sonrasında yayınlanan sorular ile doğru ve yanlışlarını kontrol etme imkanı bulan adaylar şimdi ise AÖF sınav sonuçları açıklaması bekliyor. Anadolu Mobil üzerinden yayınlanması düşünülen 2019 AÖF sınav sonuçları ile ilgili beklenen açıklama geldi.

İŞTE AÖF SINAV SONUÇLARI SORGULAMA SAYFASI

Eğitim hayatına Açık Öğretim Üniversitesi'nde devam eden öğrenciler için heyecanlı bekleyiş bugün sona erdi. AÖF sınav sonuçları bugün açıklandı.

13.06.2019 - Sabah

Değerlendir (Henüz oy almamış)