Renk Değiştir Lila Mor Siyah Turkuaz Yazı Boyutu A A A | Erişilebilirlik | Kontrast Renk Pembe Sarı
Yaşadıkça

Site Google Bing

Sosyal Sorumluluk

Aytemiz Alanyaspor'dan SMA Hastası Eymen Bebeğe Destek

Resim : Spinal Musküler Atrofi hastası 6.5 aylık Eymen Çapkın.

Aytemiz Alanyaspor'un, Kasımpaşa maçının bilet gelirleri, Sakarya'daki SMA (Spinal Musküler Atrofi) hastası 6.5 aylık Eymen Çapkın için başlatılan kampanyaya bağışlanacak.

Nadir görülen SMA hastalığından dolayı yaşam savaşı veren Sakarya'da oturan Metin ve Neziha Çapkın çiftinin bebeği Eymen'in tedavisinde kullanılmak üzere gereken 561 bin dolar tutarındaki ilaç masraflarının karşılanması için başlatılan kampanyaya Aytemiz Alanyaspor'dan da destek geldi. Aytemiz Alanyaspor, 1 Nisan'da Bahçeşehir Okulları Arena'da oynanacak Kasımpaşa maçının bilet gelirlerinin Eymen Çapkın için başlatılan kampanyaya bağışlanması kararı alındı.

Kulüp Başkanı Hasan Çavuşoğlu, Spor Toto Süper Lig kulüplerine kampanyaya destek vermeleri için çağrıda bulundu. Başkan Çavuşoğlu, kampanyaya destek vermek için Kasımpaşa maçının bilet gelirlerini Eymen bebeğin tedavisi için bağışlayacaklarını söyledi. Alanya halkının her zaman hayır işlerine duyarlılık gösterdiğini ve bu kampanyaya da destek vereceğine inandığını belirten Başkan Çavuşoğlu, "Milletimize düşen görev Eymen bebek için bilet alarak maça gelmektir. Kombinesi olan arkadaşlarımızın da kampanyaya destek verebilmesi için stat girişine bağış kutusu koyacağız. İnşallah bu kampanyaya diğer Süper Lig kulüplerimiz de destek verir ve kampanya amacına ulaşır" dedi.

27.03.2017 - DHA

Değerlendir (Henüz oy almamış)