Renk Değiştir Lila Mor Siyah Turkuaz Yazı Boyutu A A A | Erişilebilirlik | Kontrast Renk Pembe Sarı
Yaşadıkça
Site Google Bing

Spor

Başkan Hüseyin Gürlesin'den Pamukkale Basketbol Takımına Sürpriz Ziyaret

Resim : Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin ve Pamukkale Belediyespor Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımı yan yana.

Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, Pamukkale Belediyespor Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımına sürpriz ziyaret gerçekleştirdi.

Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, 2015 yılında kurulan Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımını ziyaret etti. 2015-2016 sezonundan itibaren Bölgesel A Ligi'nde yer almaya başlayan Pamukkale Belediye Spor Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımı, 2017-2018 sezonunun ilk devresini 10 puanla beşinci sırada tamamladı. İkinci devre hazırlıklarında oyuncuları yalnız bırakmayan Başkan Gürlesin, oyunculardan Meryem Tan ile Murat Soncul'un doğum gününün olması üzerine, onlara antrenmanda sürpriz yaptı. Takımın en genç ve tek kadın oyuncusu olan 19 Yaşına giren Meryem Tan ile 43 yaşına giren Murat Soncul'a takım arkadaşlarıyla birlikte doğum günü pastası kesen Başkan Gürlesin, iki oyuncuya da yeni yaşlarında mutluluklar diledi.

Pamukkale Belediyesi'nin 2015 yılının Ağustos ayında kurduğu Pamukkale Belediye Spor Kulübü'nün ilk aktif branşı olan Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımı, Tekerlekli Sandalye Basketbol 2017-2018 Erdal Gügül Sezonu 2.devre müsabakaları için 25 Şubat 2018 Pazar günü saat 17.00'de, İstanbul Bahçelievler Spor Salonu'nda İstanbul 1453 Engelli Spor Kulübü ile deplasmanda karşılaşacak.

06.02.2018 - İHA

Değerlendir (Henüz oy almamış)