Renk Değiştir Lila Mor Siyah Turkuaz Yazı Boyutu A A A | Erişilebilirlik | Kontrast Renk Pembe Sarı
Yaşadıkça

Site Google Bing

Haberler

Kantinci Hüseyin Gazi'den Örnek Davranış

Resim : Karşıyaka Gazi Lisesi'nin Müdürü Yunus Çubuk ile kantin işletmecisi Hüseyin Gazi engelliler tuvaletinin yanında duruyor.

Kamu kurumlarında engellilerin yaşamını kolaylaştıracak alt yapı yapılması kararı doğrultusunda, Karşıyaka Gazi Lisesi'nde de çalışma yapıldı. Kantin işletmecisi Hüseyin Gazi (51), okula engelli rampası ile engelliler tuvaleti yaptırdı. Karşıyaka'nın köklü okullarından biri olan Gazi Lisesi'nin Müdürü Yunus Çubuk, kantin işletmecisi Hüseyin büyük bir duyarlılık gösterdiğini belirterek, "Kendisi yaklaşık 12 bin TL'lik bir harcama ile okulumuza engelli rampası ile engelli tuvaleti yaptırdı" diye konuştu.

 

21.07.2012 – DHA

 

Değerlendir (Henüz oy almamış)
Yorumlar
akt
örnek vatandaş haa
Hüseyin Gazi yanında çalıştırdığı insanların emeğini çalarak onların sigortasını yatırmayarak dünyanın parasını çalılıyor zaten 12 binlira neki okul müdürlüğüde matah bişey yapmış gibi övüyor önce kendi görevini yapıp katni denetlesin ondan sonra övünsün tabi menfaat zinciri bunlar. Hiç denetlermi karşıyaka milli eğitim müdürlüğü de uyuyor. Örnek vatandaşmış soruyorum kamu oyuna bu gibi insanlara örnek mi yokza rezilmi denir varsın siz karar verin.