Renk Değiştir Lila Mor Siyah Turkuaz Yazı Boyutu A A A | Erişilebilirlik | Kontrast Renk Pembe Sarı
Yaşadıkça

Site Google Bing

Kitaplık

Yasin Büyüksanık Bu Kez Kitabında Arkadaşlarına da Yer Verdi

Resim: Yasin Büyüksanık.

Bugüne kadar yaptığı sosyal çalışmalarla engellilere örnek olan Yasin Büyüksanık, ikinci kitabının tanıtımını Pendorya Alışveriş Merkezi'nde gerçekleştirdi. Deneme, şiir ve hikayelerden oluşan "Gönül Dili" adlı kitabının tanıtımında oldukça heyecanlı olan Yasin, tamamen kendi yazdığı şiir ve hikayelerini okudu. Alışveriş için Pendorya'ya gelen vatandaşlar da kitabı satın alarak Yasin ile hatıra fotoğrafı çektirdi.

Hatıra Fotoğrafı Çektirdi

Ailesi, arkadaşları ve öğretmenleriyle birlikte hatıra fotoğrafı çektiren Yasin Büyüksanık, kitabıyla ilgili ayrıntılı bilgi vererek; "Bu kitabımda sadece benim duygularıma değil, arkadaşlarımın da düşünce ve hislerine yer verdim. Bana bu çalışmamı hazırlamamda katkı sağlayan herkese teşekkür ederim. Kısmet olursa üçüncü kitabımı da çıkacağım" dedi. Engellilere evde oturmamaları, sosyal olmaları konusundaki tavsiyelerini yineleyen Yasin: "Hangi özrü olursa olsun, ilgi alanlarına yönelik faaliyette bulunsunlar. İnanıyorum ki başarılı olacaklar."şeklinde konuştu.

02.03.12

Değerlendir (Henüz oy almamış)
Yorumlar
trnhnfe
Bu kitaba ihtiyacım var
Ben Hanife Düşünceli, Akdeniz Üniversitesi Okul Öncesi Öğretmenliği bölümünde okuyorum, yaratıcıılık ve geliştirilmesidersi kapsamında engelliler ile ilgili bir projemiz var, projem için kitabınıza ihtiyacım var, bana bir örneğini gönderebilirmisiniz? Veya bu kitaba nasıl ulaşabilirim?
İletişim: hanifedusunceli@gmail.com