Renk Değiştir Lila Mor Siyah Turkuaz Yazı Boyutu A A A | Erişilebilirlik | Kontrast Renk Pembe Sarı
Yaşadıkça
Site Google Bing

Kitaplık

Dünya Serbest Dalış Rekortmeni Ufuk Koçak İlk Kitabını Sualtında İmzaladı

Resim : Dünya Serbest Dalış Rekortmeni Ufuk Koçak sahil bankında oturuyor.

Alışverişten çok daha fazlası bekleyenlerin İstanbul'daki tek adresi Emaar bünyesinde bulunan Emaar Akvaryum ve Sualtı Hayvanat Bahçesi, 17 Temmuz'da, Dünya Serbest Dalış Rekortmeni Ufuk Koçak'ın imza gününe ev sahipliği yaptı.

İstanbul'un en gözde ve trend alışveriş merkezi Emaar'da bulunan Emaar Akvaryum ve Sualtı Hayvanat Bahçesi, sıra dışı bir etkinliğe evsahipliği yaptı. Değişken Ağırlık Dünya Serbest Dalış Rekortmeni Ufuk Koçak, 17 Ağustos Marara Depremi'nde üç gün enkaz altında kaldıktan sonra yeniden doğuşunu ve dünya çapında bir rekortmene dönüşünün öyküsünü anlattığı "Sınırsız" isimli ilk kitabını sualtında vatozların ve köpekbalıklarının arasında imzaladı.

17 Temmuz Çarşamba günü gerçekleşen imza günü, Koçak'ın smokin şeklindeki dalış kıyafetiyle Emaar Akvaryum ve Sualtı Hayvanat Bahçesi'ndeki yüzlerce balık bulunan dev tünel akvaryuma dalarak ilk kitabı imzalamasıyla başladı. Sualtındaki sembolik imza töreninin ardından Koçak, etkinlik alanında kitaplarını imzalamaya devam etti.

18.07.2019 - haberler.com

Değerlendir (Henüz oy almamış)