Renk Değiştir Lila Mor Siyah Turkuaz Yazı Boyutu A A A | Erişilebilirlik | Kontrast Renk Pembe Sarı
Yaşadıkça
Site Google Bing

Haberler

İş Arayan Engelli Adaylar Engelsiz Kariyer 2019 Günleri’ne Davetlisiniz!

Resim : Engelsiz Kariyer Günleri 2019 afişi.

Sektörün öncü firmalarına doğrudan ulaşma ayrıcalığı yaşayan engelli adaylar kariyer fırsatlarına daha kolay ulaşabiliyor.

Geçen yıl 27 yerel ve ulusal firma katılırken 600’den fazla engelli aday yüz yüze görüşme yapmak için Engelsiz Kariyer Günleri’ne çok yoğun ilgi gösterdi. Engelsizkariyer.com, 11. yılında Üsküdar Belediyesi’nin ev sahipliğinde ve İŞKUR’un da katkıları ile 2. kez İstanbul Anadolu Yakası Üsküdar Bağlarbaşı Kültür Merkezi’nde düzenlenecek. Her yıl 130’dan fazla engelli adayın %100 istihdama kazandırıldığı Engelsiz Kariyer Günleri 26-27 Haziran 2019 tarihleri arasında 2 gün boyunca düzenlenecek.

EKG19’de 25 global ve yerli öncü firmalardan 60’dan fazla insan kaynakları profesyonelleri sabah saat: 10. 00 - 16.30 arasında engelli adaylarla yüz yüze iş görüşmelerini yaparak iş teklifinde bulunacaklar. Firmalar 2 günde yüzlerce engelli aday CV’sine ulaşabilme kolaylığı ile Yaz ayı gelmeden Bahar’da aradıkları engelli adaylara ulaşabilme ayrıcalığı yaşayacaklar.

11 yıldır Engelsiz Kariyer Günleri kapsamında her yıl beyaz ve mavi yaka olmak üzere 130’den fazla engelli aday iş fırsatlarından yararlanıyor. Eğer firma olarak engelli aday arıyorsanız ya da engelli aday olarak iş arayışlarınız varsa bu buluşmayı sakın kaçırmayın!

Engelsiz Kariyer Günleri, engellilerin İK profesyonelleri ile iş ve kariyer dünyası hakkında bilgi alışverişi sağlayabileceği, firmalarla mülakat yapabileceği en başarılı ilk ve tek engellilere özel bir etkinliktir.

Engelsiz Kariyer Günü'nde yeni bir iş ile kariyer yolculuğuna çıkmak için sektörün önde gelen global ve yerel firmaları hakkında daha fazla bilgi sahibi olabilir ve firmalara kariyer hedefleri ile ilgili merak ettiklerinizi doğrudan sorabilirsiniz. Eğer iş arıyorsanız Engelsiz Kariyer Günü'ne katılarak firmalarla tanışarak engelli çalışanlarına sağladıkları özel iş pozisyonları hakkında detaylı bilgi alabilir ve bu pozisyonlara hemen başvuru yapabilirsiniz. Engelsiz Kariyer Günü'nde hazırlanacak olan özgeçmişini doğrudan firmalara elden teslim ederek başvuru sürecini hızlandırmak için sizi bekliyoruz.

Engelsizkariyer.com, Üsküdar Belediyesi, İŞKUR, Yasadikca.com Engelliler Haber Sitesi ve Diyalog Sosyal Girişimcilik Derneği katkılarıyla düzenlenecek iş dünyasının %100 istihdam hedefli en büyük buluşması 26-27 Haziran 2019 tarihleri arasında Üsküdar Belediyesi Bağlarbaşı Kültür Merkezi’nde 2 gün boyunca 10.00-16.30 saatleri arasında gerçekleştirilecek.

Türkiye’nin Engelli İş Gücü Kaynağı Engelsizkariyer.com, 2008 yılından bu yana Türkiye’de ilklere imza attığı sosyal etki, sosyal fayda ve sosyal içerme dolu sürdürülebilir yenilikçi çözümleri ile kendinden söz ettiren engelliler insan kaynakları ve kariyer sitesidir. 2008 yılında Engelsiz Kariyer Günleri buluşmalarıyla verimlilik ve devamlılık odaklı istihdamın öncüsüdür.

PROGRAM:

Tarih: 26-27 Haziran 2019

Saat: 10.00 - 16.30: Firmalarla Yüz Yüze Mülakat/ İş Görüşmesi

(2 Gün Boyunca)

Yer/Ulaşım: Üsküdar Bağlarbaşı Kültür Merkezi – Selamiali Mah. Gazi Cad. No: 22 Bağlarbaşı, Üsküdar/İstanbul

Ayrıntılar: 0 212 505 5 605 nolu telefonle bizi araya bilir ya da sorularınızı info@engelsizkariyer.com e-posta adresinde bizimle paylaşabilirsiniz.

Bizi Takip Edin:

facebook.com/engelsizkariyer

twitter.com/engelsizkariyer

linkedin.com/company/engelsizkariyer

17.04.2019 - engelsizkariyer.com

Değerlendir (Henüz oy almamış)