Renk Değiştir Lila Mor Siyah Turkuaz Yazı Boyutu A A A | Erişilebilirlik | Kontrast Renk Pembe Sarı
Yaşadıkça

Site Google Bing

Spor

Özel Sporcular Atletizm 1. Bölge Şampiyonası Açılışı Yapıldı

Resim : Antrenman yapan sporcu kızlar.

Türkiye Özel Sporcular Spor Federasyonunun 2018 yılı faaliyet programında yer alan Atletizm 1.Bölge Şampiyonası açılışı yapıldı.

Şampiyona açılış konuşmasında kulüplerimizi selamlayan Başkan Birol Aydın yapmış olduğu konuşmasının satır başlıkları şu şekilde sıraladı.

Avrupa ve Dünya Şampiyonalarından ses getiren Milli Takımlar oluşturarak Ülkemizi en iyi şekilde temsil etmekteyiz yakalamış olduğumuz bu çıkış en güzel şekilde sizlerinde destek ve duaları ile devam edecektir.

Hedefimiz 2020 Tokyo Paralimpik Oyunları

Federasyon tarihinde ilklerin başarısı ve başkanı ünvanına sahip olan Başkan Birol Aydın ; İnas’a katılmak orada başarı sağlamak yıllar önce bizler için bir hayal iken şuan ki geldiğimiz konum itibarı ile hedefini 2020 Tokyo Paralimpik Oyunlarına çevirmiş ve sadece katılmak değil orda madalya almak olan bir federasyonumuz var dedi.

EN BÜYÜK DESTEKCİLERİMİZ AİLELERİMİZ

Milli Takımlar ve Federasyonumuzun son zamanlarda yakalamış olduğu başarı ve istikrarın en büyük pay sahiplerinin bizlere güvenerek yavrularını emanet eden Ailelerimiz olduğunu dile getiren başkan Birol Aydın bu yolda bizlere destek verdikleri ve yalnız bırakmadıkları için saygı değer anne ve babalarımıza şükranlarımı sunarım dedi.

GENÇ VE HEDEFİ OLAN ANTRENÖRLERİMİZ VAR

Her gecen gün yeni Antrenör ve Antrenör adayı arkadaşlarımızı görmekteyiz hepsi hedefleri olan ve çalışmalarını bizler ile paylaşan genç arkadaşlarımız onların içindeki bu hırs ve azim bizleri fazlası ile memnun etmekte inanın bu çalışmalarınızın karılığını fazlasını ile alacaksınız bundan hiç şüphemiz yok dedi.

GÖNÜLLÜ ORDUSUNA TEŞEKKÜRLERİMİZİ SUNUYORUZ

Başkan Birol Aydın ayrıca Federasyonumuz tarafından yürütülen ve farklı illerde düzenlemiş olduğumuz Şampiyonalar boyunca Özel Sporcularımızın başarısı ve rahat konaklamaları ve Şampiyona gidiş gelişlerinde onlara yardım eden bir gönüllü ordumuz var bunlar sizlerinde yakından tanıdığı Organizasyon ve Teknik Kurul arkadaşlarımızdır sizlerin huzurunda hiçbir karşılık ve çıkar beklemeden Özel Sporcularımıza hizmet eden bu Gönüllü ordusuna teşekkür ediyorum dedi.

16.04.2018 - .tossfed.gov.tr

Değerlendir (Henüz oy almamış)