Renk Değiştir Lila Mor Siyah Turkuaz Yazı Boyutu A A A | Erişilebilirlik | Kontrast Renk Pembe Sarı
Yaşadıkça

Site Google Bing

Sosyal Sorumluluk

Renkli Kampüs Ekibi Vodafone 38. İstanbul Maratonu'na Katıldı

Resim : Renkli Kampüs Eğitim Programı kurucularından Arzu Güneşli ve Pınar Gökpınar ile Renkli Kampüs eğitim programı mezunları, Vodafone 38. İstanbul Maratonu'nda koşuyor.

İstanbul'daki üniversitelerde okuyan engelli ve engelsiz gençleri sorumlu liderlik programı ile buluşturan Renkli Kampüs ekibi Vodafone 38. İstanbul Maratonu'na katıldı.

Sosyal sorumluluk projeleri ve farkındalık adına Vodafone 38. İstanbul Maratonu'na katılan ekip, proje ortağı olarak çalıştığı AKUT için adımlarını atmaya karar verdi. İlk dönem Renkli Kampüs mezunu AKUT gönüllüsü Gizem Erdoğan'ın önderliğinde bir ekip oluşturuldu ve Renkli Kampüs ailesi Adım Adım'ın İyilik Peşinde Koş platformu üstünden kayıt yarattı. Renkli Kampüs Eğitim Programı kurucularından Arzu Güneşli ve Pınar Gökpınar ile Renkli Kampüs eğitim programı mezunları, Adım Adım İyilik Peşinde Koş diyerek Vodafone 38. İstanbul Maratonu'nda buluştu.

Türkiye'de insan ve hayvan kurtarma operasyonları ile doğal afet olduğunda gönüllüleri ile çalışma gerçekleştiren AKUT için, Renkli Kampüs ailesi şimdiye dek 6 operasyon icin bağış toplanmış durumda.

15.11.2016 – Yaşadıkça

Değerlendir (Henüz oy almamış)