Renk Değiştir Lila Mor Siyah Turkuaz Yazı Boyutu A A A | Erişilebilirlik | Kontrast Renk Pembe Sarı
Yaşadıkça

Site Google Bing

Teknoloji

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Potada Liderliğini Sürdürüyor

Resim : Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi ve KKTC Turkcell Tekerlekli Basketbol takımı sahada mücadele ediyor.

Tekerlekli Sandalye Basketbol 1.Liginde mücadele eden Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Tekerlekli Basketbol takımı, KKTC Turkcell Tekerlekli Basketbol takımını yenerek liderliğini sürdürdü.

Tekerlekli Sandalye Basketbol 1. Liginde mücadele veren Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Tekerlekli Basketbol takımı, KKTC Turkcell Tekerlekli Basketbol takımını 71-64 skor ile mağlup ederek liderliğini sürdürmeye devam ediyor.

11 Nisan spor salonunda gerçekleşen karşılaşmada ev sahibi takım Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Tekerlekli Basketbol takımı, KKTC Turkcell Tekerlekli Basketbol takımı karşısında üstün bir performans ortaya koydu. Rakibini 71-64 skorla mağlup ederek potadan galip ayrılan Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Tekerlekli Basketbol takımı 15. Hafta itibariyle liderliğini sürdürdü.

Maç sonunda bir açıklama yapan Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Engelliler Basketbol Takımı Kulüp Başkanı ve Antrenörü Serdar Yıldırım,"KKTC Turkcell Tekerlekli Basketbol takımını yenerek önemli bir engeli daha aşmış olduk. Tüm sporcularımı özverili mücadelesinden dolayı tebrik ediyorum. Rakip takımını da güzel oyun ve centilmence mücadelesinden dolayı kutluyor bundan sonraki maçlarından başarılar diliyorum" ifadelerini kullandı.

19.03.2018 - İHA

Değerlendir (Henüz oy almamış)