Renk Değiştir Lila Mor Siyah Turkuaz Yazı Boyutu A A A | Erişilebilirlik | Kontrast Renk Pembe Sarı
Yaşadıkça

Site Google Bing

Yorumlar

Evliliğe Hazırlanan Engelli Kıza Tecavüz Şoku

METİN70
Yorumumun devamı
Ailesi belki evlenince düzelir diyemi bakamıyorlar diyemi evlendiriyorlar bilmiyorum benide pek ilgilendirmiyor iç meseleleri ama bir insan olarakta duyarlılık göstermek amaçlı bu yorumu yapıyorum 16 yaşında ve zihinsel engelli birini ne aceleniz varda evlendiriyorsunuz. Birileri evlendirin düzelirmi dedi çünkü anadoluda böyle şeyler yaygınca deniliyor biliyorum. Bu kız belkide 7 yaşlarındaki bir çocuğun zeka düzeyindedir birde bu açıdan bakmalı ve bu insanlara devlet sahip çıkmalı.
METİN70
Nerden bakarsan bak yanlış
Şimdi burada ya haberde bir eksiklik var yada haber doğruysa daha vahim bir durum var. Tabi bu olayı yapanları şiddetle kınıyorum öncelikle bir insana tecavüz etmek çok kötü bir durum bakın engelliye demiyorum bir insana diyorum fark etmez sağlamda olsan üç kişinin karşısında engelliden farkın kalmaz ne yapabilirsinki. Burada aileyide anlamak mümkün değil zihinsel engelli biri evlenince ileride çocukları olsa ne yapacak belki bir kıriz anında onlara zarar verecek üstelik daha yaşıda küçük.
Sevgi ile
Allah cezalarını versin...
savunmasız ve anne ve babasının kavgasını durdurmak için yolda giden engelli bir kıza nasıl saldırılar aklım almıyor... gözü dönmüş bunların Allah cezalarını versin... Onlar içerde çürüse bile kızın ömür boyu yaşayacağı travmanın hesabını kim verecek kim?