Ajanda

Ankara’da, Engelli Bireyler İçin “Farkındalık Yaz Şenliği” Düzenlendi

Ankara Büyükşehir Belediyesi (ABB) ile Çubuk Engelliler ve Engelli Dostları Derneği iş birliğiyle düzenlenen ‘Farkındalık Yaz Şenliği’ne 300 kişi katıldı. Etkinlikte nefes egzersizi, yüz boyama ve resim yapma gibi aktiviteler gerçekleştirildi. Çubuk Engelliler ve Engelli Dostları Derneği Başkanı Fadime Karan, Ankara Büyükşehir Belediyesi ve Çubuk Belediyesi’ne katkılarından dolayı teşekkür etti.

Başkent’te her kesimin ihtiyacını karşılamak için yoğun mesai harcayan Ankara Büyükşehir Belediyesi engelli bireyler için Farkındalık Yaz Şenliği düzenledi. ABB Kadın ve Aile Hizmetleri Daire Başkanlığı, Çubuk Belediyesi ve Çubuk Engelliler ve Engelli Dostları Derneği iş birliğiyle gerçekleştirilen etkinliğe 300 kişi katıldı. Etkinlikle ilgili bilgi veren ABB Çubuk Aile Yaşam Merkezi İdarecisi Fatma Yılmaz, şunları kaydetti:

“Bugün Çubuk Abad Parkı’nda, Çubuk Engelliler ve Engelli Dostları Derneği ve Çubuk Belediyesi ile birlikte Farkındalık Yaz Şenliği düzenledik. Etkinliğe 300 kişi katıldı. Amacımız, engelli engelsiz diye ayırmadan tüm insanların birlikte bir şeyler yapabileceğini göstermek. Nefes egzersizi, resim yapma, mini konser ve yüz boyama etkinliği yaptık”

Çubuk Engelliler ve Engelli Dostları Derneği Başkanı Fadime Karan ise “Ankara Büyükşehir Belediyesi ve Çubuk Belediyesi’ne katkılarından dolayı çok teşekkür ederiz” dedi.

Anka Haber Ajansı

Yaşadıkça

Engelliler Haber ve Bilgi Sitesi

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu