Ajanda

Çorum’da, Engelsiz Bireyler İçin Açık Hava Etkinliği

Çorum Belediyesi tarafından düzenlenen açık hava etkinlikleri, Engelli Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi’ndeki gençler için yazın keyifli geçmesini sağlıyor. Çorum Belediyesi, sosyal belediyecilik çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor. Engelli Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi’ndeki yaz kurslarına katılan gençler Çomar Barajı etrafından açık hava etkinliklerine katıldı.

Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın, kültür merkezleri, aile eğitim merkezleri, gençlik merkezleri ve engelli eğitim ve rehabilitasyon merkezlerinden yıl boyu devam eden etkinliklerin yaz aylarında da hız kesmeden devam ettiğini vurguladı. Engelli Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi’ndeki yaz kurslarına katılan öğrencilerin bol bol açık hava etkinlikleri ile kurslarını daha eğlenceli ve neşeli hale getirdiklerini ifade eden Aşgın, “Öğrencilerimizle hem lavanta bahçesini gezmek hem de Baraj bölgesinde yer alan sosyal tesislerimizde açık hava etkinlikleri düzenliyoruz. Gençlerimizin kaliteli ve eğlenceli vakit geçirdikleri bu etkinlikleri yaz boyu devam ettireceğiz” dedi.

Etkinliklere katılan öğrenciler doyasıya eğlendikleri bir gün geçirirken etkinlik aralarında ikramlar da unutulmadı. Açık hava etkinliğine katılan gençlere pamuk şeker, meyve suyu ve kek ikram edildi.

osmancikhaber.com.tr

Yaşadıkça

Engelliler Haber ve Bilgi Sitesi

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu