Etkinlikler

Valilik Meydanında Engelliler Haftası Etkinliğe Düzenlendi

Ak Parti Eskişehir Engelliler Koordinasyon Başkanı Soner Çoban, İl Başkan Yardımcısı Abdulkadir Sönmez ve İl Yönetim Kurulu Üyeleri; Enes Sinal, Metin Bilgesoy, Veli Önkal 10-16 Mayıs Engelliler Haftası için Valilik Meydanında düzenlenen törene katıldılar.

Eskişehir’de, 10-16 Mayıs tarihleri arasında kutlanan Engelliler Haftası etkinlikleri kapsamında önemli bir tören gerçekleştirildi. Ak Parti  Eskişehir yöneticileri, Engelliler Haftası’nın toplumsal farkındalığı artırmak, engelli bireylerin yaşam standartlarını yükseltmek ve haklarını vurgulamak amacıyla düzenlenen törene katılarak destek verdiler.

Törende, engelli bireylerin karşılaştığı zorluklar ve toplum içinde daha fazla yer almaları için yapılan çalışmalar ele alındı. Konuşmacılar, engellilerin yaşadığı sorunlara dikkat çekerek, toplumda engelli bireyler için daha yaşanabilir bir ortam oluşturulması gerektiğini vurguladılar.

Engelliler Haftası törenine katılan Ak Parti  Eskişehir yöneticileri, engelli bireylerin yaşadığı sorunların çözümüne yönelik daha fazla çalışılması gerektiğini vurgulayarak, toplumun tüm kesimlerini engelli bireylerin haklarına saygı göstermeye ve onlara destek olmaya çağırdılar.

Ak Parti Eskişehir sosyal medya hesabında törene dair fotoğraflar şu sözlerle paylaşıldı: “İl Engelliler Koordinasyon Başkanımız Soner Çoban, İl Başkan Yardımcımız Abdulkadir Sönmez ve İl Yönetim Kurulu Üyelerimiz; Enes Sinal, Metin Bilgesoy ve Veli Önkal 10-16 Mayıs Engelliler Haftası dolayısıyla valilik meydanında düzenlenen törene katılım sağladılar.”

Kaynak: Eskişehir.net

Yaşadıkça

Engelliler Haber ve Bilgi Sitesi

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu