Haberler

Aleyna Kalaycıoğlu Engelli Kardeşi İçin Adalet Bekliyor

Survivor yarışmasıyla adını geniş kitlelere duyuran Aleyna Kalaycıoğlu, sosyal medya hesabından dikkat çeken paylaşımlarına devam ediyor. Survivor Aleyna’nın yüzde 100 engelli kardeşi Cansu ile yaşadığı duygusal anlar Survivor ekranlarından milyonların kalbine dokunmuştu. Survivor Aleyna, sosyal medyadaki son paylaşımında kardeşi Cansu’nun trafik kazası geçirmesine sebep olanlara seslenerek adalet istedi.

Aleyna Kalaycıoğlu’nun sosyal medya hesabından kardeşi Cansu ile ilgili yaptığı paylaşmlar çok konuşuldu. Bundan 10 sene önce trafik kazası geçiren ve yüzde 100 engelli olan Cansu hakkında açıklama yapan Survivor Aleyna “10 senedir Cansum için ADALET bekliyoruz. Bugün yine süreci uzatmak için ellerinden geleni yaptılar. Cansu’yu bu hale sokanları sadece Allah’a havale etmeyeceğiz ASLA!!” ifadelerini kullandı.

KARDEŞİ İÇİN ADALET ARIYOR

Survivor yarışmasında ünlenen Aleyna Kalaycıoğlu, İstanbul Anadolu Adalet Sarayı önünden yaptığı paylaşımla artık susmayacağını söyledi: “Cansu’m, sen 10 senedir görmeyi, konuşmayı ve eskisi gibi yürümeyi hayal ettin. Seni bu hayata mahkum eden herkesin ÖNCE Allah belasını versin ama artık susmayacağım. Diğer duruşmaya kadar dayan…” Sosyal medyada geniş bir takipçi kitlesi bulunan Survivor Aleyna’nın bu paylaşımı büyük beğeni ve yorum aldı. Aleyna Kalaycıoğlu’nun takipçileri mahkemeden çıkan ünlü ismi destekleyici yorumlarda bulundu.

SURVİVOR’DA OLANLARI ANLATMIŞTI

Aleyna Kalaycıoğlu’nun Survivor yarışmasında yüzde 100 engelli kardeşi Cansu ile buluştuğu anlar herkesin yüreğini sızlatmıştı. Cansu ile Aleyna’nın kavuştuğu anlarda yaşadığı mutluluk izleyenleri duygulandırırken trafik kazası ile ilgili “Başımıza talihsiz bir olay geldi ve kardeşim yüzde 100 engelli. Cansu’yu düşündüm. Cansu’yu hatırladıkça kötü oldum. Benim kardeşim yürüyüp konuşabilecekti, abla diyebilecek. Şu an diyemiyor. Ben buna kader demek istemiyorum. Bu kader değil, büyük bir olay. Benim annem hayatını bıraktı, kardeşine bakıyor. Beni okutmaya çalışıyor. Allah herkesin yanında olsun.” ifadelerini kullanmıştı.

TGRT Haber

Yaşadıkça

Engelliler Haber ve Bilgi Sitesi

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu