Ajanda

Aydın’da, Görme Engelli Bireyler Piknikte Buluştu

Altı Nokta Körler Derneği Aydın Şubesi tarafından Didim Tavşanburnu mevkiinde dernek üyelerine yönelik, Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu’nun desteği ile gezi ve piknik etkinliği düzenlendi.

Etkinliğe ilişkin bir açıklama yapan Şube Başkanı Bayram Özen, sosyal etkinlik projeleri çerçevesinde piknik etkinliği düzenlediklerini belirterek, “Aydın Büyükşehir Belediye Başkanımız Özlem Çerçioğlu’nun destekleriyle bu geziyi ve pikniği düzenledik. Üyelerimizle bir şeyler paylaşmak adına düzenlediğimiz bu etkinlikte güzel vakit geçirdik. İlk defa denizle buluşan üyelerimiz vardı. Onların mutluluğuna şahit olmak güzeldi” dedi.

Bu tür etkinlikleri önemsediklerini belirten Özen; “Bu tür etkinliklerimiz sayesinde hiç dışarı çıkmayan üyelerimizi dışarı çıkarıyoruz. Moral ve motivasyon açısından da üyelerimize iyi geliyor. Bu etkinliğimizde araç tahsisi konusunda destek olan engellilerin annesi ve engelli dostu Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu’na çok teşekkür ederim” şeklinde konuştu.

İHA

Yaşadıkça

Engelliler Haber ve Bilgi Sitesi

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu