HaberlerSosyal Sorumluluk

Başkan Demir: Engelli İstihdamıyla Fark Yaratacağız

Torbalı Belediyesi, Torbalı’da yaşayan engelli bireylere istihdam sağlamak için ‘Kırmızı Kafe’ projesini hayata geçiriyor. Torbalı Belediye Başkanı Övünç Demir, “Engelli istihdamıyla fark yaratacağız” dedi.

Torbalı Belediyesi tarafından engelli bireylerin sosyal yaşama katılması, vakit geçirmesi ve istihdamına katkı sağlaması amaçlarıyla tasarlanan ‘Kırmızı Kafe’ projesi hayata geçiriliyor.

14 Haziran Cuma günü saat 18.00’da Sadık İleri Bulvarı Girişi’nde kapılarını açacak olan ‘Kırmızı Kafe’ ile engelli istihdamına fark yaratılırken, vatandaşların da aileleriyle birlikte vakit geçirebileceği bir ortam yaratılacak.

Torbalı Belediye Başkanı Övünç Demir, konuyla ilgili sosyal medya hesabı üzerinden paylaşımda bulunarak şu ifadeleri kullandı:

“Engelli istihdamıyla fark yaratacağız! Kırmızı Kafe’mizin kapılarını açıyoruz… Sizleri, engelli bireylere iş imkanı sağlayarak topluma katkıda bulunmayı amaçlayan bu özel mekanımıza ailenizle keyifli zaman geçirmeye ve farkındalık yaratmaya davet ediyoruz.”

Kaynak: Medya Ege

Yaşadıkça

Engelliler Haber ve Bilgi Sitesi

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu