Sosyal Sorumluluk

Bolu’da, Engelli Bireyler İçin Kermes Düzenlendi

Bolu’da, Umutkent Mahallesi Muhtarlığı tarafından açılan Biçki Dikiş Kursuna katılan 60 kursiyerin yaptığı giysiler, düzenlenen kermes ile satışa sunuldu. Muhtar Nuray Akmaz, elde edilecek gelirin yardıma muhtaç çocuklar ve engelli bireyler için kullanılacağını söyledi.

Muhtarlık tarafından gerçekleştirilen Biçki Dikiş Kursunun sona ermesiyle birlikte kursiyerler, kermeste satışa sunulmak üzere birbirinden güzel giysiler dikerek, muhtarlık binası içerisinde kurs alanında sergilediler. Kermese Bolu Belediye Başkan Yardımcısı Hasan Hakan Alpaslan, AK Parti Bolu İl Başkanı Suat Güner, İl Milli Eğitim Şube Müdürleri ile davetliler katıldı.

Kermesin açılışında bir konuşma yapan Belediye Başkan Yardımcısı Hasan Hakan Alpaslan, kursa katılan ve oluşturulan sergi için, tüm kursiyerlerine ve bu emeğin yansımasında büyük etkisi olan Umutkent Mahallesi Muhtarı Nuray Akmaz’a teşekkür etti.

Muhtar Nuray Akmaz ile kursun eğitimcisi Süreyya Şahinler, kendilerine tanınan bu güzel etkinlik için çok mutlu olduklarını dile getirdiler. Kermese katılan kursiyerler, yaptıkları kıyafetleri satışa sundular. Muhtar Nuray Akmaz, satıştan elde edilecek gelirin yardıma muhtaç çocuklar ve engelli bireyler için kullanılacağını açıkladı.

boluolay.com

Yaşadıkça

Engelliler Haber ve Bilgi Sitesi

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu