Sağlık

Cerebral Palsy ve Gelişimsel Bozukluklar Kongresi: Gelecek Benim

Prof. Dr. Hıfzı Özcan 8. Uluslararası Katılımlı Cerebral Palsy ve Gelişimsel Bozukluklar Kongresi bu yıl “Gelecek Benim” teması ile 26-28 Şubat 2021 tarihinde online olarak yapılacak.

Kongre Başkanı Prof. Dr. Hakan Şenaran’ın kaleme aldığı ve heyecanla beklenen kongre hakkında şunları söyledi: “Sizlere, 26 – 28 Şubat 2021 tarihleri arasında gerçekleşecek olan Prof. Dr. Hıfzı Özcan 8. Uluslararası Katılımlı Cerebral Palsy ve Gelişimsel Bozukluklar Kongre’mizi Covid-19 Pandemisi nedeni ile Digital Platforma taşımış bulunmaktayız.

Değerli Hocamız Prof. Dr. Hıfzı Özcan adını taşıyan bu bilimsel toplantı, 2022 yılında ülkemizde Cerebral Palsy için verdiğimiz mücadelenin ellinci yılını kutlayacağımızdan, büyük önem arz etmektedir. Eminim ki; 50. yılı bilimsel bir toplantı ile karşılamak Hıfzı Hoca’mızın en büyük hayali olurdu. Kendisi, her zaman Cerebral Palsy’nin bilimsel ortamlarda tartışılmasını, araştırmalar yapılmasını ve gençlerin yetişmesini çok önemsemiş, herkesi bu yönde cesaretlendirmiştir.

Siz değerli meslektaşlarımızın da desteği ve katılımı ile; ilk defa yapılacak olan online kongremizin eğitim ve bilgi paylaşımına katkısı olacağı düşüncesindeyiz.

Sunum ve bildirilerin bir kısmı kayıt üzerinden bir kısmı canlı olarak yayınlanacaktır. Yayın sırasında platform üzerinden alınan soru ve katkılar planlı zaman aralıklarında oturum başkanları yönetiminde canlı olarak tartışmaya açılacaktır.

Kabul edilmiş olan sözlü ve poster bildirileri gerekli şartları karşılaması durumunda ULAKBIM TR Dizininde yayınlanacaktır.
Türkiye Spastik Çocuklar Vakfı, Kongre Düzenleme Komitesi adına, Kongre Başkanı olarak sizleri ve ailelerimizi kongremize davet etmekten onur duyarım” dedi.

Kongreye katılmak ve detaylı bilgi almak için hemen tıklayınız.

Doğrudan kopyala yapıştır ile ulaşabilmeniz için link: https://www.cerebralpalsy2021.org/index.php

Yaşadıkça

Yaşadıkça

Engelliler Haber ve Bilgi Sitesi

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu