Haberler

Engelli Ve Eski Hükümlü İşçi Alınacak

Zonguldak Orman Bölge Müdürlüğü’ne bağlı iş yerlerine Karabük iline 1 adet engelli işçi, Zonguldak iline 2 adet eski hükümlü statüsünde işçi olmak üzere toplamda 3 adet daimi işçi alımı yapılacak.

Zonguldak Orman Bölge Müdürlüğü’den yapılan duyuruda: “Ankara Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü Ostim Hizmet Merkezi tarafından ekte yer alan işyerlerimize yapılan başvurulardan talep edilen kontenjan sayısının 4 katı kadar asil ve 4 katı kadar yedek aday Noter huzurunda 15.05.2024 Çarşamba günü saat 10:00’da Zonguldak Orman Bölge Müdürlüğü Toplantı Salonu, Yayla Mah. Kapuz Cad. Bina No:25 Tepebaşı / ZONGULDAK adresinde çekilecek kura ile belirlenecektir. Başvuru sayısı talep edilen işgücü sayısının 4 katını geçmeyen pozisyonlar için noter kurası çekilmeyecektir.

“Öncelikli Olanlardan Kuraya Katılacaklar” talep edilen işgücü sayısının 4 katından az olması halinde kuraya tabi tutulmayacaktır. Noter kurasından çıkan asil ve yedek adaylar Bölge Müdürlüğümüz web sayfasında duyurulacak olan tarih aralığında evrak teslimi yapacaktır.

Noter huzurunda çekilen kura sonuçları 17.05.2024 tarihine kadar Bölge Müdürlüğümüz (https://www.zonguldakobm.gov.tr) web sayfasında ilan edilecektir.

Bu duyuru tebliğ mahiyetinde olup, adaylara ayrıca bir tebligat yapılmayacaktır.”denildi

 

KAYNAK: Pusulagazetesi

Yaşadıkça

Engelliler Haber ve Bilgi Sitesi

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu