Haberler

İstanbul’da, Kaybolan Kanser Hastası Gazi’nin Cansız Bedenine Ulaşıldı

Büyükçekmece ilçesinde, 58 yaşındaki Ahmet Karayazı’nın kaybolduğu boş bir arazide cansız bedenine ulaşıldı. Karayazı’nın cenazesi, kesin ölüm nedeninin belirlenmesi için Adli Tıp Kurumu Morgu’na gönderildi. Akciğer kanseri hastası olan Karayazı’nın gazi olduğu öğrenildi.

Olay, sabah saat 07:00 sıralarında Murat Çeşme Mahallesi’nde meydana geldi. İddiaya göre, askerliğini yaptığı sırada talihsiz bir kaza geçiren ve gazi olan 58 yaşındaki Ahmet Karayazı’ya akciğer kanseri teşhisi konuldu.

Polis ekiplerinin güvenlik kameraları üzerinde yaptığı çalışmanın ardından Karayazı’nın cansız bedeni saat 18:00 sıralarında evine yaklaşık bir kilometre uzaklıktaki boş bir arazide bulundu. Olay yeri inceleme ekiplerinin yaptığı çalışmaların ardından Karayazı’nın cenazesi, kesin ölüm nedeninin belirlenmesi için Adli Tıp Kurumu Morgu’na gönderildi.

“Ahmet Karayazı’nın Kaybolduğunu Telefonda Öğrendim”

Mahalle muhtarı Mahmut Demirkıran, “Saat 12:45’de hastanedeydim. Telefon geldi, ‘Ahmet Karayazı kayboldu’ diye. Sonra sayfamda ve whatsapp gruplarında paylaştım, ‘Gazi Ahmet Karayazı kayıptır’ diye. Arama yaptık, emniyet güçleri ile beraber güvenlik kamerası aramaları. En son 17:45’de başka bir kamera kaydı ile cansız halde bulundu” dedi.

DHA

Yaşadıkça

Engelliler Haber ve Bilgi Sitesi

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu