Ajanda

Kahramanmaraş’ta, Görme Engellilere ‘Moral Programı’ Gerçekleştirildi

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi, görme engelli bireylere yönelik Kültür Park’ta moral etkinliği gerçekleştirdi. Katılımcılar, programdan duyduğu memnuniyeti belirterek yetkililere teşekkür etti.

Şehrin imar ve inşası noktasında tüm alanlarda faaliyetler sürdürülürken bir yandan da sosyal belediyecilik çerçevesinde hizmetler devam ediyor. Hayatın normalleşmesi noktasında çeşitli etkinleri vatandaşlarla buluşturan Büyükşehir, görme engelli bireylere yönelik Kültür Park’ta moral programı düzenledi.

Engelli ve Yaşlı Hizmetleri Şube Müdürü Tuba Gökçen ve Türkiye Görme Engelliler Derneği (TURGED) Kahramanmaraş Şube Başkanı Mustafa Çakmak’ın da yer aldığı programdan duyduğu memnuniyeti belirten özel gereksinimli bireyler, Büyükşehir Belediyesi’nin her zaman yanlarında olduğunu belirterek programda emeği geçen herkese teşekkür etti.

“Özel Gereksinimli Bireylerimizin Yanındayız”

Programa ilişkin açıklamalarda bulunan Engelli ve Yaşlı Hizmetleri Şube Müdürü Tuba Gökçen, “Depremden önce olduğu gibi deprem sonrasında da her zaman özel gereksinimli bireylerimizin yanındayız. Onları yalnız bırakmadık, bırakmayacağız. Bugün de şehrimizdeki görme engelli bireylerle bir araya geldik. Çok anlamlı ve güzel bir etkinlik oldu. Katılım sağlayan herkese teşekkür ediyoruz” dedi.

belediyehaber.net

Yaşadıkça

Engelliler Haber ve Bilgi Sitesi

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu