Sosyal Sorumluluk

Mercedes-Benz Engellilere Özel Kampanya Başlatıyor

Mercedes-Benz, “Inclusion is Unstoppable” adlı yeni kampanyasında engellilere yönelik otomobil özelliklerini vurguluyor.

Birkaç gün önce, Mercedes-Benz, engelli bireyleri ön plana çıkaran ve aynı zamanda markanın araçlarının bu grupların ihtiyaçlarına uygun çeşitli adapte edilmiş özelliklerini vurgulayan “Inclusion is Unstoppable” (Kapsayıcılık Durdurulamaz) sloganıyla tanımladığı çığır açıcı bir kampanya yayınladı.

Kampanyanın arkasında Antoni ajansı ve özellikle global Mercedes-Benz hesabına hizmet veren Omnicom‘un Team X bölümü yer alıyor.

Mercedes-Benz, kampanyayı hazırlamak için Berlin yapım şirketi Modest Department, yönetmen Debora Brune ve fotoğrafçı Raul Suciu’nun desteğini aldı.

Ayrıca, katılım aktivisti Raúl Krauthausen tarafından kurulan Sozialhelden derneği ile iş birliği yaptı.

Antoni Strateji Müdürü Juliane Krause-Akelbein, “Engellilikle doğrudan ilgilenen herkesin kampanyaya dahil olmasını istedik çünkü bu bağlamda etkilenen insanlarla iletişim kurmak hayati önem taşıyor, onlar hakkında değil” diyor.

Krause-Akelbein, çeşitlilik ve katılım konusunda birçok ajansın hala ilerlemesi gerektiğini kabul ediyor ve “Bu konular çok fazla empati ve hassasiyet gerektirir ve hepimiz daha iyisini yapabiliriz” diyor.

adjustbrand.com

Yaşadıkça

Engelliler Haber ve Bilgi Sitesi

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu