Ajanda

Osmaniye’de, Şehit Aileleri ve Gazilere Bayram Ziyareti

Osmaniye İl Emniyet Müdürlüğü görevlileri, Kurban Bayramı nedeniyle şehit aileleri ve gazileri evlerinde ziyaret etti. Şehit aileleri ve gazileri ziyaret eden polisler, İl Emniyet Müdürü Ahmet Selçuk Okumuş’un selamını ileterek hediyelerini takdim etti.

Ziyaret sırasında devletin her zaman şehit aileleri ve gazilerin yanında olduğunu ifade eden İl Emniyet Müdürlüğü Sosyal Hizmetler ve Sağlık Şube Müdür Vekili Komiser Saim Atik, bayramların birliğe ve beraberliği vesile olduğunu, şahadetleri ile bu toprakları bizlere vatan eyleyen ve emanet eden aziz şehitleri rahmet ve minnetle anarak, kahraman gazilere de şükranlarını sunduğunu ifade etti.

Saim Atik, “Biliyoruz ki sevinçler, mutluluklar paylaştıkça çoğalır, acılar ise paylaştıkça azalır. Devletimiz adına sizleri ziyaret etmek bizim görevimizdir. Vatanları uğruna canlarını hiçe sayan şehit ve gazilerimiz en değerli varlıklarımızdır. Devletimiz tüm imkanlarıyla yanınızdadır” dedi.

Şehit ailelerinin ve gazilerin bayramlarını kutlayan polisler, ziyaretlerde ailelerin sorunlarını ve beklentilerini de dinledi.

silagazetesi.com.tr

Yaşadıkça

Engelliler Haber ve Bilgi Sitesi

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu