Teknoloji

Teknosa’ya Müşteri Deneyimi Ödülleri’nde 3 Ödül

Teknosa, Türkiye Müşteri Deneyimi Ödülleri’nde hayata geçirdiği uygulamalarla üç ödülün sahibi oldu. Sabancı Holding iştiraklerinden Teknosa, bu yıl 5’incisi düzenlenen Türkiye Müşteri Deneyimi Ödülleri’nde üç ödül birden kazandı.

Teknosa, dijital yetkinliklerle zenginleştirdiği müşteri odaklı yeni konsept mağazaları ile “Sıradışı Müşteri Deneyimi” kategorisinde “Üretken Proje” ödülünü kucaklarken, müşterilerine çoklu kanal satış ve iletişim desteği sağlayan görüntülü görüşme, canlı destek, otomatik süreç çözümleri sunan whatsapp, webchat, videochat, TTS uygulamalarıyla “En İyi Dijital Müşteri Deneyimi” kategorisinde bir diğer “Üretken Proje” ödülünün de sahibi oldu.

Sürdürülebilirliği tüm işlerinin merkezine koyan Teknosa, BlindLook iş birliğiyle web sitesini görme engelli kullanıcıları için erişilebilir hale getirdiği uygulaması ve işitme engelli müşterileri için devreye aldığı “Teknolojik Eller” destek hattıyla da “Müşteri Deneyiminde Sürdürülebilirlik” kategorisinde “İyi Fikir” ödülüne layık görüldü.

DHA

Yaşadıkça

Engelliler Haber ve Bilgi Sitesi

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu