Ajanda

Tuzla Belediye Başkanı, Engelli Bireylerle Piknik Programında Bir Araya Geldi

Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı, Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı tarafından takipleri yapılan engelli bireyler ile bir araya geldi.

Tuzla Belediyesi, Şehit Ömer Halisdemir Gençlik ve Doğa Kampı’nda düzenlenen piknik programına katılan Başkan Yazıcı, engelli bireyler ile tek tek sohbet etti.

Türkiye’nin dört bir yanında veren el ile alan eli buluşturan Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı, yılın her günü takiplerini yaptığı engelli bireyler için özel bir program düzenledi. Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı’nın talimatları ile yılın her günü büyük bir titizlikle takipleri yapılan engelli bireyler, Tuzla Belediyesi Şehit Ömer Halisdemir Gençlik ve Doğa Kampı’nda düzenlenen piknik programında bir araya geldi. Piknik programına Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı ve eşi Gönül Elleri Çarşısı kurucu gönüllüsü Dr. Fatma Yazıcı da katıldı. Başkan Yazıcı ve eşi Dr. Fatma Yazıcı programa katılan tüm engelli bireyler ve aileleri ile sohbet etti. Piknik programı kapsamında çocuklar için sahne gösterileri düzenlendi.

“Tuzla’yı daha engelsiz hale getirmek için çalışıyoruz”

Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı, “Pikniğimize katılım sağlayarak bizleri çok mutlu ettiniz. Biz 365 gün hep birlikteyiz. Gönül Elleri Çarşımızın gönüllü hanımefendiler, sizlerle 365 gün ilgileniyorlar. Kalbimiz sizinle birlikte atıyor. Bu şekilde Tuzla’da çok daha mutluyuz. Sizinle birlikte çok daha güzel yarınlar hazırlamak için çalışıyoruz. Tuzlamızı daha engelsiz bir hale getirmek için çalışıyoruz. Sizi çok seviyoruz” dedi.

Hibya Haber Ajansı

Yaşadıkça

Engelliler Haber ve Bilgi Sitesi

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu